Zážitky

Pojďme společně tvořit!

Zhotovme si svoji vlastní zástěru společně s malířkou Markétou. Ukážeme si různé způsoby malování profesionálními barvami na textil a vytvoříme si tak svoji vlastní, zcela originální zástěru. Malovat budeme na předem připravené, ručně šité zástěry na míru, dle velikosti, kterou si sami zvolíme. Malování na textil je technika, u které se dá uplatnit hned několik malířských postupů a metod. Markéta vám ukáže, jak postup přípravy (skicování, technika nanášení barvy, míchání barev), tak vám pomůže se samotnou realizací malby (krok za krokem, jak přenést motiv na látku a jakými tóny začínat, atd.)

Jakmile budete hotovi s malbou, zástěra se zažehlí a vy si ji budete moci ihned odnést domů. Jelikož pracujeme s profesionálními barvami na textil, nemusíte mít strach zástěru prát v pračce. Doporučujeme maximální teplotu 40 °C. Workshop je jak pro úplné začátečníky, tak pro ty, co již mají s malbou zkušenosti.

Vhodný je pro jednotlivce i rodiny s dětmi (umíme totiž zhotovit zástěry i pro ty nejmenší). Přijďte si s námi užít příjemné odpoledne v prostředí útulného Orange baru v srdci Prahy. Setkejte se s profesionální českou malířkou a odneste si originální, vámi vytvořený suvenýr. Časový harmonogram workshopu odpovídá 2 – 2,5 hodinám. V ceně jsou zahrnuty i nápoje jako dvě piva či vína nebo dvě domácí limonády. (Berte prosím na vědomí, že oblečení, ve kterém se workshopu zúčastníte, se může umazat.)

Pro rezervaci zážitku a více informací nám prosím napiště na e-mail experience@orangebar.cz

Odesláním objednávky potvrzuji, že jsem se seznámil/a a souhlasím s Orange bar Zásadami pro zpracování osobních údajů.